Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri için iki yol, iki seçenek mevcuttur. İsteyenler medyuma, uzman bir medyum hocaya giderek bakım yaptırabilir, üzeinde büyü olup olmadığını anlayabilir. Medyum hocada, medyumda, hocada yani büyü konusunda uzman olan kişide bakım yaptırdığınız zaman zaten yedirilerek yapılan bir büyünün size yaptırılmış olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Uzman desteği ile bunu kısa sürede anlamak mümkündür. İkinci seçenek de ise isteyenler kendi kendine bir büyünün varlığını anlamaya çalışmalıdır.

Büyüler; ruh ötesi varlıkları, cinler, farklı boyut âlemleri ile iletişime girilerek medyumlar tarafından hazırlanmaktadırlar. Büyü ve sihirlerin güçlü etkileri vardır. Büyü çeşitlerinin sayısı çoktur ve büyü çeşitlerinden biri de yedirilerek yapılan büyüdür. Yedirilerek yapılan büyüler ne demektir sorusunun cevabından, yedirilerek yapılan büyülerin özelliklerinden bahsederek öncelikle yedirerek yapılan büyünün anlamını öğrenelim. Yedirilerek yapılan büyülerin ne olduğunu öğrendikten sonra da bu büyülerin belirtilerinden bahsedelim.

Yedirilerek Yapılan Büyü Ne Demektir?

Büyü veya sihirler, insanları etkileyebilme gücüne sahiptirler. Büyülerin bu özellikleri halk arasında da bilinmekte ve büyü yapma ve bozma işlemleri için insanlar medyum, hoca veya medyum hocalara gidebilmektedirler. Gelişmiş toplumlarda veya az gelişen yerlerde de büyü uygulaması yaptırılmaktadır. Doğaüstü, mistik, paranormal uygulamalarla oluşturulan işlemler büyülerdir. Büyü yapma yöntem ve çeşitleri sayısı çoktur. Yedirilerek yapılan büyü çeşitleri de bulunmaktadır. Büyü iyi veya kötü amaçla hazırlanabilir.

Yedirilerek yapılan büyü, kara büyü kategorisine girmektedir. Kişiye bir şeyler içirmek veya yedirmek ile büyü yapılır ve etkisini bu andan itibaren göstermeye başlar. Yedirilen yapılan büyü, adından da anlaşıldığı üzere bir amaçla hazırlanmış olan büyüyü kişiye yedirerek büyüyü etkin kılmaya çalışmaktır. Yedirme ve içirme amacı ile yaptırılan büyülerin çoğunluk olarak kötü amaçlı olduklarını belirtmeliyiz. Yedirilerek ya da içirilerek yaptırılan büyülerin birçok yaptırılma sebebi olabilmektedir.

Yedirilerek Yapılan Büyülerin Yaptırılma Sebepleri

Yedirilerek yapılan büyülerin yaptırılma sebepleri sayısızdır, konuyu anlatmak adına bir örnek verelim. Mesela bir aile olsun ve aileye sürekli gelip giden bir kişi olsun. Aileye gelen ve sürekli misafir olan kişi, ailenin huzurunu bozmaya başlarsa ve sürekli ailedekilerin başını türlü sebeplerle ağrıtmaya başlarsa bu durumda aile, o kişiden kurtulmak, ferahlamak için yedirilerek yapılan büyüden yaptırabilmektedir. Bir kişinin kıskançlığından, olumsuzluğundan, huzursuzluğundan kurtulma sebebiyle kişiye nefret etsin ve hayatınızdan uzaklaşsın diye yedirilerek yapılan büyülerden medyumlarda yaptırabilirsiniz.

Yedirilerek yapılan büyülerin yaptırılma nedenlerinin sayısı çok olduğundan en çok yaptırılan yedirilerek yapılan büyü örneklerini veriyoruz. Hayatımızdan çıkarmak için kişiye yedirerek büyü hazırlattığımız gibi bir kişinin bize karşı iyi duygular beslemesi sebebiyle de yedirilerek yapılan büyüleri tercih edebiliriz. Kısacası yedirilerek yapılan büyüleri öç almak, intikam almak, bir insandan kurtulmak ve hayatımızdan uzaklaştırmak, kişiyi kendimize bağlamak ve daha birçok sebeple yaptırabiliriz. Yukarıda verdiğimiz örnekler, yedirilerek yapılan büyülerin yapılma nedenlerinden sadece birkaç tanesidir.

Yedirilerek Yapılan Büyülerin Özellikleri

Yedirilerek yapılan büyülerin oldukça olumsuz sonuçları vardır. Halk arasında çoğu zaman bu konu bazı kişiler arasında şöyle konuşulur. Bir yere misafirliğe gidildiğinde kendini kötü hisseden kişilere, gittiği evde büyülü bir şey mi yeyip içtiği sorulur. Bu anlattığımız örnek, birçok kişinin başından geçmiştir. Kara büyü sınıfındaki yedirilerek yapılan büyülerin uzman desteği ile yaptırılması ve kime, nasıl yedirileceğinin uzman medyum hoca tarafından söylenildiği gibi uygulanması şarttır. Büyüler sınıfındaki en kötü, korkunç denilebilecek büyülerden biri de yedirilerek yapılan büyü çeşitleridir.

Yedirilerek yapılan büyüler çoğu kez bulgur ve çay yiyeceklerinin içine katılır. Halk arasında da bilinen bir durumdur. Bulgura büyü yapılır ve kimin için yapıldıysa büyülü bulgur ona yedirilir. İçirilerek yapılan büyüler ise genelde çayın içine konulmaktadır. Çay ve bulgur halk arasında en çok bilinen örnekler olduğundan bu yemek ve içeceği belirttik. Bunlar dışında başka yemekler, içeceklere de büyüler yaptırılabilmektedir. Yedirilerek yapılan büyüler bir yenilecek ya da içilecek bir malzeme ile hazırlanırlar. Adından da belirtildiği üzere yedirilerek yapılan büyüdür, büyünün malzemelerinden biri yiyecektir.

Yedirilerek Yapılan Büyülerin Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Yedirilerek yapılan büyülerin varlığı bazı belirtilerle anlaşılabilir. En garanti sonuç, bu konuda uzman olan, profesyonel büyü uzmanı olan medyumlarda bakım yaptırmaktır. Medyuma gitmek ilk seçenektir, ikinci seçenek de kendi kendine anlayabilmektir. Kendi kendimize yedirilerek yapılan büyülerin belirtilerini nasıl anlayabiliriz? Yedirilerek yapılan büyü kendi üzerimizde de etrafımızdaki eş, çocuk, akraba, sevdiğimiz birine de yaptırılmış olabilir. Kim için olursa olsun bazı hususlarda dikkatli olursanız, yedirilerek yapılan büyülerin varlığını anlayabilirsiniz.

Yedirilerek yapılan büyü, kişinin vücudundaki bazı ağrı ve mide bulantısı gibi belirtilerle belli olabilir. Her bu olayı yaşayan kişi, büyülü yemek yemiştir, yedirilerek yapılan büyülerden yemiştir ve içmiştir diyemeyiz, bu doğru olmaz. Özellikle de pek çok yemeğin karıştırılmış olduğu yemekleri yerken, farklı renkte çay içerken dikkat etmelisiniz. İyice gözlemlemeli, yediğinize ve içtiğinize dikkat etmelisiniz. Yerken ve içerken büyülü bir yemeği yediğinizi fark etmeniz biraz zor olabilmektedir. Çünkü yemeğin içinde büyü karıştırılmış bir durumda olabilmektedir veya üzerine okunmuştur.

Yedirilerek Yapılan Büyülerin Varlıklarını Anlamak

Yedirilerek yapılan büyülerin varlıklarını anlamanın çok zor olduğundan bahsettik. Yenilen yemeklerin içinde büyü olduğundan, bu büyü etkisinde kalan kişilerde sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Mide sorunu çekmeye başlarlar ve en çok yedirilerek yapılan büyünün etkilerinden biri de mide kramplarıdır. Kabızlık, baş ağrıları, mide ağrısı, mide krampları, vücudun bazı yerlerinde ağrılar, kusma hissiyatı, yutkunma sorunu ve benzeri birçok belirti yedirilerek yapılan büyülerin ortaya çıkan sonuçlarındandır, büyü belirtilerini bu şekilde anlayabilirsiniz.

Yedirilerek yapılan büyülerin kötü, olumsuz sonuçları olmaktadır. Hatta bazı kişiler bu ne olduğu belli olmayan yiyecek ve içecekleri yediğinde bazı farklılıklar hissedebilir, garip bir tat bile alabilirler. Görüldüğü üzere ancak çok dikkatli olursak yedirilerek yapılan büyülerin varlığını ortaya çıkartabiliriz. Bu şekilde yedirilerek yapılan büyülerin varlığını anlayabileceğiniz gibi uzman bir medyum hoca ile bakım yaptırarak da büyülerin varlığını anlayabilirsiniz. Burada önerimiz, kendimiz büyüyü zor anlayabiliriz bu açıdan medyum desteği daha garanti ve kesin olabilmektedir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir