Üzerimde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunu cevaplamak için iki seçenek vardır. İlk olarak büyü çeşitlerinin sayıca çok fazla olduğunu hatta binden fazla sayıda büyü olduğunu söylemek gerekir. Büyülerin bazıları anlaşılması zor şekilde yapılırlar ve kişinin büyünün belirtilerini anlaması biraz zordur, uzman yardımı, medyum desteği şarttır. Büyülerin bir kısmı anlaşılabilir yani bazı büyüler sayıca çok fazla olduğunu belirtebiliriz. Bu büyülerin belirtileri farklılıklar taşısa da bazı büyülerin insan üzerindeki ortak etkileri söz konusudur.

Büyünün tabiatüstü güçlerin yardımı ile tabiatı etkilemeyle, bu esasa dayalı olarak yaptırılan faaliyetler olduğunu biliyoruz. Büyülerin birçok yaptırılma ve bozdurulma amaçları söz konusudur. Bir büyünün üzerinde olduğunu, yakınınızdaki bir kişide büyü olup olmadığını anlamanın birkaç yolu vardır. Öncelikle büyülerin üzerimizde olduğunu hissettiğimizde bir destek, uzman yardımı almamızın şart olduğunu bilmeliyiz. Böylelikle büyünün olumsuz etkisinden kurtulabilir, medyuma giderek üzerimizdeki büyüyü tamamen bozdurabiliriz.

Büyü ve Sihir Kelimelerinin Anlamları

Büyü, tabiatüstü güçlerin yardımı ile tabiatı etkileme faaliyetidir. Tabiatı etkileme sonucunda bazı durumlar ortaya çıkar. Bu durumlar büyünün yaptırılma amaçlarındandır. Normalin dışında bazı sonuçlar elde etme faaliyetine dayanan bir terim olan büyü kavramının sihir kavramı ile birçok ortak özelliği vardır. Sihir ve büyü kelimelerinin bazı farklılıkları da söz konusudur. Beşinci boyut varlıkları ile iletişime giren medyumların, büyü uzmanlarının yazı, şekil, desen, nesne ve materyal yardımıyla sihirlerini hazırladıklarını biliyoruz.

Büyü kelimesi bir şeyi, durumu, olayı, kişiyi olduğundan daha başka, farklı göstermek anlamlarında bazı sözlüklerde geçmektedir. Sihir kelimesi de bir kavramı, olayı başka türlü gösterebilme gücü olarak bazı sözlüklerde tanımlanmaktadır. Hile ve aldatma işi, göz boyama anlamına da gelen büyü ve sihir kelimelerinin birçok ortak özelliği vardır. Bu sebeple birçok kaynak ve kitapta ya da sözlükte hatta internetteki birçok sitede, büyü ve sihir kavramları birbirleri yerine kullanılırlar.

Birinin Üzerinde veya Üzerimde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Büyünün üzerimizde olduğunu ya da yanımızdaki çok yakın birinin üzerinde büyü, sihir olup olmadığını anlamamızın birkaç yolu vardır. Dikkatli gözlemler, davranışlarımıza dikkatli bakarsak veya bazı olayları dikkatli incelersek büyünün varlığını bilebilir, şüphelenebiliriz. Büyünün varlığını anlar anlamaz mutlaka bir profesyonel medyuma gitmeli, büyüyü bozdurmalısınız. Birinin üzerinde veya üzerimizde büyü olup olmadığını anlamamız için bazı olaylara dikkat etmek gerekir, bu durumları yaşıyorsanız büyünün varlığından şüphelenebilirsiniz.

Birçok büyünün sonucunda vücutta mide, boyun, karın ve baş kısımlarında sebepsiz yere ve uzun süreli ağrılar oluşur. Olumsuz, kötü olayların arka arkaya yaşanması gibi durumlarda veya hayatımızdaki birçok olayda kısmetsizlik yaşama durumlarının çoğunlukla büyü ile ilgisi vardır. Mekân değişiminde kişinin çok değişerek farklı davranmaya başlaması durumu da büyü kaynaklıdır. Bu belirtiler istisnai olarak büyüden kaynaklı olmayabilir ancak size tuhaf gelmekteyse ve sebepsiz yere bu olaylar gerçekleşiyorsa büyünün olduğundan şüphelenebilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir