Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır, uzaktan yaptırılan büyüler nelerdir gibi birçok uzaktan yaptırılan büyülerle ilgili soruların internette aratıldığını görüyoruz. Uzaktan büyü yaptırma işleminin en çok yaptırılan büyü çeşitlerinden biri olduğunu söylemek gerekir. Çoğu insan uzman medyumların, profesyonel hocaların yanına gitmeden uzaktan büyü yaptırarak istediklerini elde etmek ister. Uzaktan büyü yaptırılmasının asıl sebebi, insanların medyumların yanına gitmeye birazcık çekinmesidir aslında. Medyumlarla iletişime girerek uzaktan büyü yaptırmak isteyen çoktur.

Uzaktan yaptıracağım büyüler tutar mı, medyuma gitmeden yüz yüze gelmeden büyü yaptırabilir miyiz, uzaktan büyü yaptıracam etkili olur mu gibi ve benzeri birçok sorunun medyumlara sorulduğu bir gerçektir. Medyumlar genelde uzaktan büyü yaptırmayı tercih etmezler. Çünkü kişinin medyumun yanına gelmesi ve yüz yüze derdini ve isteklerini medyuma anlatması daha iyidir. Medyumların, uzaktan büyü yaptırma işlemi pek hoşlarına da gitmez çünkü insanlar dertlerini bazen uzaktan net anlatamayabilirler.

Uzaktan Yapılan Büyüler Nedir?

Uzaktan yapılan büyüler, binlerce büyü çeşidinden sadece bir tanesidir. Uzaktan yapılan büyülerde medyum ve büyüyü isteyen kişi yüz yüze gelmemektedir. Uzaktan gerçekleştirilen büyü çalışmalarında bazı sebeplerden dolayı kişi medyumla bir araya gelemez. Medyumdan çekinebilir veya mesafe çok uzak olabilir gibi ve benzeri sebeplerden medyumlar, bazen uzaktan büyü yaptırabilmektedirler. Birçok büyü uzaktan yaptırılabilir ancak her büyü uzaktan yaptırılamaz, bunu özellikle belirtmek gerekir.

Uzaktan yaptırılan büyüler nelerdir sorusunun cevabına birden fazla cevap verilebilir. Uzaktan yapılan evlilik ve evlilik ile ilgili büyüler, uzaktan yaptırılan iş, para, ticaret ve benzeri maddi işleri bozmak amaçlı ve bereketini kaçırmak niyetiyle yapılan büyüler, uzaktan yapılan kısmet büyülerini örnek olarak verebiliriz. Uzaktan yapılan ayrılık, ayırma büyüleri ve uzaktan yaptırılan bağlanma, aşk, sevgi büyüleri de uzaktan yapılan büyülerden en çok istenilenleridir. Bu örnekler dışında daha birçok büyüyü uzaktan yapılan büyülere ekleyebiliriz.

Uzaktan Yapılan Büyülerin Varlığı Nasıl Bilinebilir?

Uzaktan yapılan büyülerin varlığını kendi kendimize de anlayabiliriz. Bunun dışında medyum ile konunun uzmanı ile görüşerek de uzaktan büyü yapılıp yapılmadığını kolayca anlayabiliriz. Bilgi sahibi, büyü konusunda uzman, yıllardır büyü yaparak tecrübe kazanmış, ilim sahibi kişilerle medyumlarla sadece uzaktan büyü yaptırmalısınız. Bu şekilde garantili, kesin sonuçlar elde edebilir, tesiri çok kuvvetli uzaktan büyüleri yaptırabilirsiniz. Uzaktan yapılan büyülerin varlığı nasıl bilinebilir sorusunun cevabını maddeler halinde aşağıda sıraladık:

 • Uzaktan yapılan büyünün etkisi sonucunda uykuya yatmadan önce ortaya çıkan korku ve endişe ile beraber kişi yatmakta zorlanır.
 • Boyun ve baş bölgesinde meydana gelen şiddetli ağrılar
 • Rüyalarda bazı anlamsız ve belirsiz olayları görmek
 • Rüyadan aniden çıkma ve hızlıca uykudan uyanma
 • Uyurken sıkıntı yaşamak, uyuyamamak
 • Rüyalarda akrep, köpek, kedi gibi hayvanların görülmesi
 • Uyurken dişlerden garip seslerin çıkması
 • Başkasının sizi sürekli takip ettiğini hissetme durumu
 • Sürekli korkmak, endişe etmek ve negatif düşünmek
 • Farklı insanların size seslendiğini duyarsınız ancak etrafta size seslenen yoktur
 • Vücudun bazı yerlerinde şiddetli ağrı olması
 • Uzaktan farklı sesler duyarsınız ancak etrafta biri yoktur
 • Çok uzun süreli kendini halsiz ve yorgun hissetmek

Uzaktan yapılan büyülerin belirtilerini maddeler halinde sıraladık. Bu maddeler sizde varsa yüzde yüz büyü vardır, üzerinize büyü yaptırılmıştır diyemeyiz. Ancak genelde uzaktan yapılan büyülerin varlığı, kendisini bu yukarıda saydığımız maddelerdeki gibi belli etmektedir. Sizlere önerimiz, üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız tecrübeli bir medyumdan destek almanız daha iyi ve rahat olacaktır. Uzman medyum ile üzerinizdeki büyüyü bularak, medyum ile çalışarak büyüyü hemen bozdurabilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir