Türkiye’de Sahtekar Medyumlar Kimler

Bilindiği üzere medyumlar çok eski zamanlardan bugüne bir çok insanın farklı konularda yardım aldıkları önemli kişilerdir. Medyumlar her zaman yaptıkları büyüler ile ilgi odağı kendilerine toplamış ve bir çok insanın hayatına önemli dokunuşlar yapmışlardır. Gerçek medyumlardan alınan yardımlar her zaman için insanların yararına olmuştur fakat gerçek medyumlar olduğu gibi sahtekar medyumlara da denk gelmek artık mümkün.

Sahtekar medyumlar denilen kişiler medyumluk mesleğini tamamen kötüye kullanan hiç bir işlem yada büyü yapmadan sadece insanlardan para koparmak için bu yola başvuran kişiliksiz insanlardır. Aşk hayatında yada akla gelecek her türlü sorunlar için güvenilir medyum arayanların karşılarına farklı farklı isimler kullanarak çıkan sahtekar medyumlar bu yolda gerçek medyumların kullandıkları kelimelerini ezberleyerek kendilerini arayan insanları kandırmaktadırlar. Bu sahtekar medyumların kurdukları tuzaklar oldukça fazladır özellikle dikkat etmelisiniz ki kendilerini her zaman ön plana çıkaran, başka medyumları kötüleyip kendilerini öven sahtekar medyumlar bu uğurda bir çok yalan söyleyerek insanları kolaylıkla kandırabilmektedirler.

Türkiye’de Sahtekar Medyum Kimler ?

Türkiye’de sahtekar medyumlar oldukça fazlalaşmakta bu konu hakkında hiç bir şey yapılmamaktadır. Büyü gibi yapılması hem zahmetli hem de tehlikeli işlemleri yaptırırken büyüyü yaptıracağınız medyumu özellikle seçmeniz gerekmektedir. Sadece sahtekar medyumlardan korkmamak gerekir bunun yanında işin ehli olmayan bir takım mahalle hocalarından da uzak durmak gerekir yapamayacakları büyüleri sırf para kazanmak için yapacaklarını söyleyip sonra insanların başına durduk yere bela getirmeleri oldukça mümkündür. Bu hocaların yaptıkları işlemler sıradan sizin de kendi başınıza yapabileceğiniz işlemlerdir fakat biz sizlere bu tür işleri kendi başınıza yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Çünkü yapmak istediğiniz büyülerde kullanılan malzemeler ve kullanılacak malzemeleri hangi saatlerde hangi okumalar yada yakmalar yapacağınızı bilmek gerçekten çok önemlidir. Bilmediğiniz takdir yapmak üzere olacağınız büyüler yüzünden kötü sonuçlar alabilir ve musallatlar tarafından ele geçirilmeye neden olabilirsiniz. Türkiye’de para için bu işi yapan sahtekar medyumlardan uzak durmanızı ve kendi başınıza büyü yapmaya çalışmamanızı önemli tavsiye ederiz.

Sizlerde büyü yaptırmak için çalıştığınız ve sonuç alamadığınız paranızın boşa gittiği yada yaptıkları işlemlerden sonuç görmediğiniz sahtekar medyumları sitemizde Türkiye’de Sahtekar Medyumlar Kimler Adlı yazımızın altına yorum, görüş ve şikayetlerinizi bekliyoruz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir