Koruma Vefki

Koruma vefki denince birçok kişinin aklına gelen ilk şey insanların riske girdikleri ve özellikle daha önce hiç rastlamadıkları işlemler gelir. Bunun sebebi ise vefk işlemleri hakkında bilgileri olan çok az kişi olması ve insanların genellikle bu tarz işlemler karşı mesafeli olmalarıdır. Ülkemizde çok büyük ilgi gören ve her Müslüman toplumda insanların ezbere bildikleri vefk işlemlerinin en çok yapılanı ise kesinlikle koruma vefkidir.

Bu işlemler insanları manevi anlamda daha güvenli hissettiren ve zor durumlarda daha rahat etmelerine neden olan işlemlerdir. Bu şekilde hissetmelerini sağlayan şey ise kesinlikle ortaya çıkan manevi enerjilerdir. Bu enerjiler gözle görülmeyen ancak psikolojik anlamda etkileri çok yüksek olan kavramlardır. Yapılacak olan işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler bu uygulamaların kendileri için çok üst düzey olduğunu ve tek başlarına kesinlikle yapamayacaklarını anlamaktadırlar.

Bu sebeple koruma vefki yapmak için her zaman en deneyimli ve en güvenilir kişileri bulmak gerekir. Herkes için kısa zaman içinde gösterdiği etkiler ile istenen manevi korumayı ortaya çıkaracak olan ve çok eski zamanlardan bu yana etkileri çok yoğun bir şekle görülmüş olan koruma vefki uygulamaları günümüzün de en çok merak edilen ve yapılan manevi işlemleri arasında yer almaktadır.

Koruma vefkini yaptırmak isteyen kişiler bu işlemleri yapacak olan kişilere kendilerinin veya koruma altına alınacak olan kişilerin tüm özel bilgilerini vermelidirler. Özellikle isim veya ana baba adı gibi bilgilerin kullanıldığı bu çizimlerde yapılacak olan küçük bir hata bile istenen etkinin kesinlikle ortaya çıkmaması anlamına gelmektedir. Bu sebeple deneyimli kişilerden yardım almadan kesinlikle harekete geçmemek ve rastgele seçimler yapmakta kaşınmak gerekir.

Kaliteli ve etkili koruma vefki uygulamaları yapabilmek için her zaman ellerinden geleni yapan uzmanlar özellikle sahip oldukları bilgiler ile yaptıkları başarılı çalışmaların sonucunda çok sayıda kişinin bu alana karşı olan bakış açısını da olumlu bir şekilde etkilemeye çalışmaktadırlar. Doğru bilgiler ve doğru teknikler ile yalpan tüm koruma vefk işlemlerinin mutlaka kısa zaman içinde etkilerini göstereceğini bilen herkes bu sebeple insanların bu alandan kesinlikle uzak durmamalarını önermektedirler.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

2 yorum

  1. Ne zaman elimi bir işe atsam yada bir ilişkim olsa her seferinde elime üzüme bulaştırıyorum bir türlü istediğim olmuyor üzerimde sürekli bir aüırlık var gece uyuyamıyorum sanahları kalkamıyorum hayattan kopmuş bir vaziyetteyim göze nazara muskaya çok inanıyorum bu gidişatın normal olmadığını anladım ve Medyum Sezai hocamızı buldum ve koruma vefki yapmasını istedim 3 gün içerisinde muska elime ulaştı Medyum Sezai hocamın dediği gibi kullanmaya başladım ortalama 8 9 ay oldu muskayı taşıyalı elimi attığım işler elimi sürmeden olmaya başladı ilşkilerimde sorun sıkıntı yaşamıyorum artık Medyum Sezai hocamın söylediğine göre çevremde çekemeyen çok kişi varmış sürekli onların kötü enerjileri bana geliyormuş bu yüzden nazara çok geliyorum Medyum Sezai hocama çok teşekkür ediyorum basit bir çalışma ile hayatımı düzene sokmama yardımcı oldu.

  2. bende koruma muskası için Medyum Sezai hocama başvurdum evli 2 çocuk annesiyim eşimin işleri ters gitmeye başlamıştı aramızda herkesin kıskandığı muhabbetimiz bile bozulmaya başlamıştı allahtan erkenden farkına vardım olayın da hemen Medyum Sezai hocamı aradım koruma muskası yaptırdım kısa zamanda elime ulaştı hocamızın söylediği şekilde evime uyguladım muskaları çok şükür evimizdeki sorunlardan sıkıntılardan yavaş yavaş kurtuluyoruz ilk etapta eşimin bana karşı davranışları çok güzel değişti Medyum Sezai hocamıza çok borçluyum çok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir