Hüddam İlmi

Birçok kişinin geçmişte hafife aldığı için manevi anlamda büyük zararlar gördüğü ve birçok uzmana göre son derece tehlikeli bir ilim olarak kabul edilen hüddam ilmi, manevi alemler ile iletişme geçmek hatta insanlardan çok daha üstün varlıklar olan ruhani varlıkları kontrol altına alarak onları çeşitli amaçlar için kullanmak adına kullanılan bir ilimdir. Dünya tarihi boyunca hep varolduğu düşünülen ve bu alanda başarı ile uygulamalar yapan kişilerin her zaman için aşadıkları dönemlerin en özel ve ilgi gören kişiler olduğu da bilinmektedir.

Bu ilim o kadar özel bir ilimdir ki birçok kaynakta geçmişte teknolojinin bugünkü kadar gelişmemiş olmasından dolayı devletlerin dahi hüddam ilmine hakim kişilerden yardım alarak düşmanlarının durumları hakkında yardımlar aldıkları bilinmektedir. Yapılan işlemlerin son derece özel ve aynı zamanda riskli olması insanların hüddam ilmine karşı her zaman mesafeli kalmalarına neden olmuştur. Bu özel ilim hakkında eğitim veren resmi bir kurum yoktur ve bu sebeple hüddam ilmini öğrenmek isteyen kişiler ya kendilerini bu konuda geliştirmelidirler yada bu konu hakkında uzmanlaşmış kişiler ile uzun süre birlikte olup zaman geçirmelidirler.

Zaten bu ilim dalını öğrenmiş olan birçok kişinin de bu şekilde uzmanlaştıkları ve aynı zamanda gizli bir şekilde kendilerini geliştirdikleri bilinmektedir. Dünyanın her tarafından hüddam ilmine karşı ilgi duyan birçok kişinin olduğu ancak çok azının bu alanda devamlılık gösterdikleri bilinmektedir. Bu kadar zor ve öğrenmesi gayret isteyen bir ilimde belli bir yara gelmek ve başarılı işlemler yapabilmek her zaman büyük emek ve sabır gerektirir.

Hüddam ilmini tam anlamı ile icra etmek isteyen kişilerin bu ilim ile bağlantılı olan birçok farklı ilimde de kendilerini geliştirmeleri ve hangi konuyu hangi aşamada nasıl kullanacaklarını çok iyi bilmeleri gerekmektedir. Bu sebeple uzmanların verdikleri tüm uyarılar eksiksiz bir şekilde dikkate alınmalı ve hüddam ilminde yardım alınan ruhani varlıkların yönlendirilmesinde yapılan en küçük hatanın çok büyük sorunlara sebep olabileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple daha işin başında yeterli araştırma yapmak çok ama çok önemlidir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir