Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü kaç günde tutar, fotoğraflarla yapılan aşk büyüsü tanımına hangi sihir ve büyüler girmektedir? Bir kişiyi kendine âşık etme konusu ile ilgili yaptırılan büyülerde genellikle fotoğraf kullanılmaktadır. Çoğunlukla aşk konulu büyülerde fotoğraf kullanılsa da bazı medyumlar farklı sebeplerle yaptırılan yani aşk konusu dışındaki büyüleri hazırlarken de fotoğraf öğesinden yararlanabilmektedirler. Büyü yapımı sırasında yazı, şekil, desen, sembol ve benzeri birçok nesne kullanılmaktadır.

Büyü, geçmişten günümüze dek uzanan ve halen de kullanılan bir uygulamadır. Gelişmiş toplumlarda veya az gelişmiş yerlerde bile büyü, sihir uygulamaları yapılmaktadır. Medyum hocalar, hoca, medyum, büyücü, büyü uzmanları gibi farklı isimlerle de anılan büyü yapan meslek insanlarının görevleri aynıdır. Büyü; ruh ötesi varlıkları yardımı ile söz, şekil, desen, yazı gibi materyallerle de birlikte hazırlanan bir olaydır. Büyü hazırlayan kişilere, büyü konusunda uzman olan medyumlara sadece büyülerinizi yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

Fotoğrafla Yaptırılan Büyüler

Fotoğrafla yapılan büyülerin oldukça yüksek etkileri oldukları, halk arasında da bilinen bir gerçektir. Platonik olarak birini sevenler, birine karşı hoşlanma, beğenme, aşk duygularını besleyenler, eşlerinin kendilerine eskisi gibi çok âşık olmasını isteyenler fotoğrafla yaptırılan büyülerden yardım alabilirler. Eski sevgili, nişanlının dönmesini isteyenler, karşılıksız birini sevenler, nişan veya evlilik gibi olayların daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için karşı tarafı kendine bağlama ve âşık etmek isteyenler fotoğrafla yapılan aşk büyülerinden yaptırabilirler.

Fotoğrafla yaptırılan büyülerde medyum başka materyalleri de büyüye ekleyebilmektedir. Sadece fotoğraf ile büyü hazırlanması söz konusu olamaz. Medyum fotoğrafla beraber, kişinin özellikleri ve hayatı hakkında kişisel bilgiler, sözler, özel yazılar, şekil ve sembollerle büyüsünü tamamlamaya çalışır. Meşakkatli, sabırla hazırlanan büyülerin hazırlanma süreci de oldukça titizlik ve disiplinli işlemleri gerektirir. Fotoğrafla yapılan büyülerin özellikleri genel olarak bu şekildedir, büyünün tutma süresine de değinelim.

Fotoğrafla Hazırlanan Büyü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü kaç günde tutar sorusunun bir tane cevabı yoktur. Her insanın farklı bir karakteri, hayatı, kısmeti, doğum günü ve saati vardır. Bilindiği üzere aynı büyünün iki kişide yapılması sonucunda büyü, birinde 18 günde birinde 23 günde etkisini gösterebilmektedir. Bunun sebebi, büyülerin tutmasının kişiye göre değişiklik yaratabilmesidir. Fotoğrafla hazırlanan büyü oldukça kuvvetli bir etkidedir, fotoğraf öğesinin kullanılıp kullanılmayacağına ise sadece medyum karar verebilir.

Fotoğrafla hazırlanan büyü en az 15 günde en çok 45 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu süreler fotoğrafla hazırlanan aşk büyüleri için genel etkili sürelerdir. Bazı kişilerde süre daha fazla uzayabilmekte, bu tarz istisnai durumlar da yaşanabilmektedir. Her işte olduğu gibi büyüde de iş donanımı, tecrübe ve profesyonellik önemlidir. Fotoğrafla yaptıracağınız aşk büyüleri için işinde en iyi, tecrübeli, donanımlı, büyü yapma ve bozmada yılların tecrübesine sahip olan medyumları tercih etmeli, bu konuya özen göstermelisiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir