Eşlerin Arasını Bozmak İçin Yapılan Büyüler

Eşlerin arasını bozmak için yapılan büyüler çok çeşitlidir ancak hepsini kısaca bu başlık altında toplayabiliriz. Farklı binlerce sebep olsa da amaç genel olarak bir çatıda toplanabilir. Eşlerin arasını bozmak sebebi ile yapılan büyüler olarak, sonucu tek bir maddede toplayabiliriz. Eşlerden biri ayrılmak istiyor ve karşı tarafın kötü hareketlerinden kurtulma amacı ile aralarını bozmak ve evliliğin bitmesi maksadıyla bu büyüyü tercih ediyorsa büyü iyi amaçla yaptırılıyor demektir. Ancak bir kişi başkasının evliliği için bu büyüyü tercih ediyorsa amaç kötüdür.

Büyüler, ruh ötesi varlıkların aracılığı ile medyumlar tarafından hazırlanırlar. Medyumlar büyü, sihir uygulamasını hazırlarken söz, şekil, desen, yazı, sembol gibi materyaller kullanırlar. Büyülerin birçok yaptırılmak için amacı, nedeni olabilir. İnsanlar ve sorunlar, problemlerimiz, hayatta halledemediğimiz bazı sıkıntılar ve dertler için birçok sebepten dolayı medyumlara gidebiliriz. Büyülerden bir çeşidi de eşlerin arasını bozmak için yapılan büyü çeşitleridir ve bu büyülerin varlığını bazı belirtilerle anlamak mümkündür.

Eşlerin Arasında Büyü Varsa Anlaşılır Mı?

Eşlerin arasında büyü varsa, bunun varlığını bazı belirtilerle anlayabiliriz. Birbirine dokunmak istemeyen ve birbirinin konuşmasına bile tahammül edemeyen çiftlerin eğer önceki halleri bunun tam tersiyse ve durum yüzde yüz değişmişse aralarında bir büyü var demektir. Eşlerin arasını bozmak için yapılan büyülerin belirtilerinden en belirgin olanları, eşlerin arasında birdenbire nagatif durumların yaşanmaya başlamasıdır. Hal ve hareketlerinden bile tiksinmeye başlayan çiftler, aynı mekânda ya da aynı evde bile olmak istemezler.

Arayı bozma büyüsünün etkisinin görülmeye başlaması kendini belli etmektedir. Eşlerin davranışları ve sözleri, konuşmaları bile olumsuz yönde değişmeye başladıysa büyü etkisini göstermeye başlamış demektir. Eşler yan yana bile oturmak istemezler, birbirlerini bile görmek istemezler. Aynı odada bile oturmaya artık tahammül edememe durumu, eşlerin arasını bozma amaçlı yaptırılan büyülerden kaynaklanan duurmlar içine girmektedir. Bu ve benzeri birçok sebep büyü amaçlı yaşanmaktadır ancak az da olsa istisnaları olabilmektedir.

Eşler Arasında Soğukluk Yaratmak İçin Yaptırılan Büyüler

Eşler arasında soğukluk yaratmak için yaptırılan büyüler, eşler arasında uzaklaşma ve nefret yaratmak için yaptırılan büyülerle aynı kategoriye girmektedir. Bu büyülerin belirtileri ortak birçok özelliğe de sahiptir. Büyülerin yaptırılma sebepleri yani eşlerin arasını bozma nedeni her büyüde değişse de ortak sonuç aynıdır. Ortak sonuç, eşlerin arasını bozmak ve ayrılmalarına, aralarındaki sevgiyi, aşkı, bağlılığı bitirmelerine neden olmaktır. Eşlerin arasında bir soğuma olmaya başladıysa ve büyüden şüpheleniliyorsa hemen bir medyumdan destek alınmalıdır.

Eşler birbirini istemiyor ve birbirinden çok uzak kalmak istiyorlarsa bu nedenler, en belirgin eşlerin arasını bozmak için yaptırılan büyülerin belirtilerindendir. Araları büyü ile açılan eşler bazen ayrılır, araya soğukluk girer bazen de boşanmaya kadar bile gidebilirler. Büyünün yaptırılma sebebine göre sonuç değişebilir. Bazı büyülerde uzun süreli ayrılık, bazısında boşanma, bazısında kötü bir ilişki ve devam etme mecburiyeti gibi bazı sebepler ortaya çıkabilmektedir. Sonuç olarak, eşlerin birbirine göre davranışlarını değerlendirip olaya bakması ve büyüden şüphelenildiğinde de hemen uzman bir medyuma gidilmesi en iyi atılacak adım olacaktır.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir