Ebced Hesabı ile Yıldızname

Ebced hesabı ile yıldızname bakımı yaptırmak, eskiden insanlar gökyüzünde yer alan cisimlerin herhangi bir şekilde enerji taşıdıklarını ve bu enerjileri kendilerini direkt olarak etkilediğini bilmiyorlardır. Tarih boyunca bilime ve özellikle gökyüzüne karşı ilgileri olan kişiler yaptıkları araştırmalar ile elde ettikleri sonuçları kendilerinden sonraki nesillere aktararak günümüzdeki astroloji biliminin oluşmasını sağladılar.

Bu bilim dalı insanların gelecekte yaşama olasılıkları olan olayları veya sahip olacakları karakterleri belirlemek için kullanılmaktadır. Özellikle gökyüzünde yer alan ay, güneş, yıldızlar ve gezegenlerin her birinin sahip oldukları enerjiler ile dünyaya veya insanlara farklı şekillerde etkilerde bulunduğunu belirten uzmanlar bu bilgileri kullanarak farklı işlemler ortaya çıkarmışlardır. Özellikle ebced hesabı ile yıldızname yapmak isteyen kişiler bu işlemler ile gelecek hakkında çok doğru tahminlerde bulunabilmektedirler.

İnsanların isimlerinin sayısal değerinden yola çıkarak yapılan bu işlemler kısa zaman içinde sonuca gitmek için en doğru seçimdir. Bilinen fal işlemlerinden çok farklı bir yapıya sahip olan bu işlemlerde asıl kriter insanların doğum saatleridir. Yapılacak olan işlemler ile insanların sahip oldukları enerjiler belirlenmekte ve daha sonra gökyüzü cisimlerinin enerjilerinden nasıl etkilendiklerini tahmin etmeye yaramaktadır.

Bu sebeple yıldızname işlemleri en çok kullanılan ancak en zor yapılan fal işlemleridir. Ebced hesabı ile yıldızname yapmak her medyumun yapabildiği bir işlem değildir. Bu sebeple bu işlemi yapacak olan kişiler doğru bir araştırma ile seçilmeli ve güven veren kişiler olmalıdır.

Ebced hesabıyla yıldızname bakımı yaptırmak için çekinmeden iletişime geçebilrisiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yorum

  1. Medyum Sezai hocama yıldıznameme baktırdım ağzım açık kaldı 1 hafta kendime gelemedim arkamdan çevrilen işlere yapılan büyülere Medyum Sezai hocam herşeyi nokta atışı yaparak bildi ve yapılan büyülerin muskaların yerlerine kadar buldu aramızda 8 10 saatlik bir mesafe olmasına rağmen beni çok şaşırttı bu konuda Medyum Sezai hocam bir numaradır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir