Büyü Bozmak için 3 Farklı Yöntem

Bir kimse üzerine yapılmış büyülerden haberdar olması kişiyi psikolojiksel anlamda yıpratmaktadır. Büyülerin yapılması kişilerin geceleri rahat uyku uyuyamamaları, şiddetli baş ağırlar ve dönem dönem işlerinin ve hayatlarının tamamen ters dönmesine neden olabilir. Örneğin; eşiniz ile 3 yıldır beraberliğiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde devam ederken bir den bire ilişkinizin, huzurunuzun sallantıya girmesi ve bu sallantının gün geçtikçe daha çok şiddetlenmesi üzerinizde yapılmış büyülerin başlıca sebeplerindendir. Üzerinize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız veya eminseniz Büyü bozmak için 3 farklı yöntem deneyen medyumlardan yardım alabilirsiniz.

Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız ?

Bir kişinin üzerinden büyü olup olmadığını öğrenmesi normal şartlarda çok basittir. Kişi güvendiğini medyum ile iletişime geçerek yıldız name bakımı yaptırarak büyünün varlığından kesin bir şekilde emin olabilirler. Büyü belirtileri son zamanlardan insanlarda oldukça etkisini göstermekte ve etki hacmi oldukça büyük olmaktadır. Kişilerin üzerinde ki büyüler uyku bozukluğuna, şiddetli baş ağrılarına, ufak tefek hafıza kaybı yaşamalarına vb. bir çok zararlar ile karşılaşmaları mümkün olabiliyor.

Büyü Bozulduktan Sonra Tekrar Üzerimize Büyü Yapılır mı ?

Üzerinize yapılan büyüleri bozduktan sonra medyumların yapmış oldukları kendine has bir koruma yöntemi bulunmaktadır. Büyü bozma işlemleri bittikten sonra yapılması gerekli olan en önemli işlemlerden bir tanesidir. Üzerinize yapılan büyüler eğer tılsımlı çalışmalar ve mistik yöntemler ile yapılmışsa korumalı işlemler gerek duyulmaz fakat şeytani olarak tamamen zarar vermek amaçlı yapılmışsa büyü bozmak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır.

  1. Yöntem; Yapılan büyüyü yıldız name bakımı yaparak ne büyüklükte yapıldığını ortaya çıkarmak ve kim tarafından yapıldığını tespit etmek.
  2. Yöntem; Büyünün varlığından emin olunduktan sonra büyü bozmak için kullanılan işlemlerin uygulanması ve yapılan büyünün kısa sürede etkisiz hale getirilmesi.
  3.  Yöntem; Büyü bozulduktan sonra tekrar yapan kişi tarafından büyü yapılmaması için medyumların korumalı büyü dedikleri işlemi uygulamak ve bir daha büyüler tarafından rahatsız edilmemek.

Büyü Bozan Medyumlar Kim ?

Büyü bozan medyumların özenle ve dikkatlice seçilmesinde fayda vardır. Yapılan büyüler şeytani ise eğer ilmi dışında bir medyumun bozabileceği türden büyüler değillerdir. Büyü bozmak için medyum seçiminiz de en çok tavsiye edilen medyumlardan kullanmanız gerekir. Medyum tavsiyelerini dikkate almalısınız özellikle sahtekar medyumlardan uzak durmanız gerekmektedir. Büyü tam anlamıyla kaldırılmazsa büyünün etkisi daha çok artmakta ve kişiye yada kişiler büyük zararlar vermektedir. O yüzden büyü bozan medyumlar kim diye yapacağınız araştırmalara dikkat etmelisiniz. Medyumlardan alacağınız bu yönde yardımlar sayesinde üzerinizde ki büyülerden rahatça ve kolayca kurtulabilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir