Burç İlmi

Bilindiği gibi burç ilmi insanların gökyüzü hakkında daha özel bilgiler elde etmelerini sağlayan ve daha da ileri gidip gelecek hakkında çeşitli yorumlar yapmalarını sağlayan çok özel bir bilim dalıdır. Çok eski zamanlardan bu yana farklı teknikler ile gökyüzünü anlayama çalışan insanoğlu özellikle zaman içinde gelişen burç bilimi ile bunu başarmıştır. Günümüzdeki adı astroloji olan bu özel alanda yapılan işlemler veya kullanılan teknikler birçok kişiyi şaşkınlık içinde bırakmaktadır.

Özellikle gökyüzü cisimlerinin konumlarını ve sahip oldukları enerjileri inceleyen bu bilim dalı, aynı zamanda bu enerjilerin dünyaya olan etkilerini de anlamak için tek yoldur. Özellikle bazı insanların farklı dönemlerde farklı şekillerde davranmalarını tamamen sahip oldukları burca ve gezegenlerden aldıkları enerjilere bağlayan uzmanlar, burç ilmi ile bunu çok daha kolay anlayabilmektedirler.

Tarihin her döneminde gökyüzü cisimlerinin konumları ile yorumlar yapmış olan bilim adamları özellikle doğum anındaki gökyüzü durumunun bir kağıt üzerin aktarılması ve ardından bu çizime göre yorum yapılması esasına dayanan yıldızname uygulaması ile gelecek hakkında tahminler yapmaya çalışmışlardır.

Özellikle doğan kişinin hangi burca üye olduğu veya yükseleninin ne olduğu gibi konularda edinilen bilgiler o kişinin gelecekteki karakteri veya yaşaması muhtemel olayları tahmin etmek için kullanılmaktadır. Bu sebeple insanlar her zaman burç ilmine ve bu alanda yapılan tüm işlemlere ayrı bir ilgi göstermişlerdir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir