Astroloji

Bilinen en eski bilim dallarından biri olan astroloji hakkında yapılan çalışmalar günümüzde de birçok bilim dalına ışık tutmuştur. Özellikle insanları gökyüzünü anlamları ve orada olup bitenleri keşfetmeleri hep astroloji sayesinde olmuştur. Çok eski bir birim dalı olan ve tarihin her döneminde insanların büyük bir ilgi gösterdikleri bu bilim dalı günümüzde de birçok farklı maç için farklı teknikler ile kullanılmaktadır.

Özellikle gökyüzünde yer alan tüm gezegenlerin insanların ruh haline hatta dünya da yaşanan tüm olaylara nasıl etkileri olduğunu anlamak için bu bilim dalı hakkında bilgi sahibi olmak yeterli olacaktır. İnsanoğlu çok eski uygarlıklardan bu yana gökyüzüne karşı hep özel bir ilgi duymuştur. Zaman içinde yapılan araştırmalar ve gelişen teknoloji sürekli yeni bilgiler elde edilmesini ve artık gökyüzünün sırlarının ortadan kaldırılmasını sağlamıştır.

Şu anda milyarlarca kilometre ötesini görebilen muhteşem teknolojik aletlerin kullanılması ile artık gökyüzü bilinmezlik özelliği yitirmiş ve insanların en büyük ilgi alanı haline gelmiştir. Astroloji de gökyüzü hakkında yapılan araştırmalar insanların ruh hallerini veya geleceklerini öğrenmeye yöneliktir.

Hatta eski zamanlarda bu bilim dalında yapılan bazı çalışmalar ile çocuğun doğduğu anda gökyüzündeki gezegen dizilişinin o kişinin gelecek hayatında nasıl bir karaktere sahip olacağı hakkında fikir verdiğine dahi inanılmıştır. Günümüzde ise bu bilim dalı tamamen insanların gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmak için kullandıkları özel bir bilim dalı haline gelmiştir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir